W czym możemy pomóc?

flaga GB 75

 

UZDRAWIANIE oraz wsparcie przy SAMO-UZDRAWIANIU

oraz

POSZUKIWANIE  SENSU  ŻYCIA, BRAK SATYSFAKCJI

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, dowiedzieć się jak wygląda terapia

  lub po prostu zarezerwować miejsce   ZADZWOŃ lub NAPISZ!!

a

Naszą misją jest:    Uzdrawianie poprzez świadomość.

a

Każda dolegliwość, choroba czy problem psychiczny mają swoją praprzyczynę. Odnalezienie jej powoduje zanikanie problemu i, przy konsekwentnym działaniu, jego usunięcie. Czasami też udaje się rozwiązać problem ‚od ręki’!  Wtedy wygląda to na cuda, ale my wiemy, że to wiedza i świadomość uzdrawiają!

Istnieje wiele metod dochodzenia do praprzyczyn, ale.. maŁo kto wie, że 90% z nich znajduje się w naszej podświadomości.

Trudno samemu tam  dotrzeć. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów.

W „MIKO – Terapie i Rozwój” pracujemy na poziomach energetycznych, informacyjnych i duchowych. Nie narzucamy naszego sposobu myślenia, nigdy nie zalecamy zaprzestania wizyt u lekarzy, czy odstawienia leków. Uważamy, że mądre łączenie metod daje najszybsze rezultaty.a

Stosujemy (odpowiednio do potrzeb i w uzgodnieniu z klientem) uzdrawianie kwantowe, hipnoterapię, hipnozę regresyjną, diagnostykę karmiczną, elementy ustawień Hellingerowskich, psychogenealogię, biogenealogię, Recall Healing/Totalną Biologię, metodę Biologicznych Cykli Komórkowych, bioenergoterapię, różnorodne techniki duchowe, prowadzoną medytację, wizualizacje.

Dzielimy się naszą wiedzą, umiejętnościami i technikami z klientem, który wybiera dla siebie to co najbardziej mu odpowiada i co daje w jego przypadku najszybsze rezultaty. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów stosowanych przez nas metod KLIKNIJ TUTAJ

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować miejsce

ZADZWOŃ lub NAPISZ!!

Zapraszamy!!