KSIĄŻKA JAKO PREZENT

ABY DOKONAĆ ZAKUPU KSIĄŻKI W FORMIE PREZENTU NALEŻY:

1.  ZAMÓWIĆ KSIĄŻKĘ / KSIĄŻKI

  • określić czy zamawiamy wersję polska czy angielską (w wybranym sposobie zakupu lub w formularzu poniżej)
  • podać dane osoby do której należy przesłać książkę
  • zaznaczyć czy opakowanie ma być ozdobne
  • przesłać treść dedykacji (dedykacja będzie wydrukowana na kartce A4 i umieszczona pomiędzy okładką, a stroną tytułową książki) / dedykacja może być również sporządzona własnoręcznie i przesłana w formacie pdf. Realizujemy wydruki czarno-białe
  • zaznaczyć czy chciałbyś/łabyś autograf autorki

2. OPŁACIĆ KOSZT KSIĄŻKI I TRANSPORTU:

książka 99PLN   +   transport (na terenie Polski cena przesyłki do 5sztuk wynosi 18PLN, do krajów EU&UK koszt przesyłki 1 sztuki wynosi 58PLN).

WYBÓR SPOSOBU ZAKUPU 

PRZEJDŹ DO STRONY ZAKUPÓW     lub skorzystaj z poniższego formularza:     

DEDYKOWANY FORMULARZ ZAMÓWIENIA

1. Wypełnij formularz zamówienia i kliknij przycisk „WYŚLIJ”

2. Upewnij się, że  formularz został wysłany (na stronie wyświetli się zielone okno z potwierdzeniem wysyłki)

3. Na podany adres email otrzymasz potwierdzenie zamówienia. Jeżeli go nie otrzymałeś/aś, sprawdź czy wiadomość nie wpadła do spamu.

4. Po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto, nadamy przesyłkę maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych. Zwykle przesyłki sa nadawane w dniu zamówienia.

Można zamówić książkę zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

 

W zależności od ilości sztuk koszt wysyłki może ulec zmianie.
Dostawa kurierem UPS - na terenie Polski około 2 dni, EU i UK około 4dni. --Koszt dostawy do innych krajów w załączonym na dole strony cenniku--
Wpisz swoją dedykację (np. datę, miejscowość, treść, podpis itp).
* zgodnie z RODO – Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej "Ustawą"), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MIKO Rozwój - Warsztaty i Wykłady / MIKO Development - Workshops & Lectures, w celach realizacji związanych z prowadzoną działalnością w zakresie realizacji zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
* Polityka Prywatności znajduje sie na stronie: https://www.mikoterapie.pl/o-nas/polityka-prywatnosci Możesz też zapoznać sie z jej treścią klikając na link do Polityki Prywatności w bocznym menu.
Tu możesz wpisać dodatkowe informacje dotyczące przesyłki, specjalnego opakowania (istnieje możliwość opakowania książki na prezent), dołączenia kartki z życzeniami itp.
Możesz otrzymać fakturę za dokonany zakup w kwocie brutto (w GBP z podaniem wartości w PLN obliczonej według śreniego kursu z dnia zakupu NBP) wystawioną przez firmę MIKO – Therapies & Development. Nie jesteśmy płatnikami VAT.
 
 

Brak wyświetlenia zielonego okna z potwierdzeniem złożenia zamówienia oznacza, że zamówienie nie zostało złożone (sprawdź w formularzu, które dane należy uzupełnić).

PŁATNOŚĆ 

Konto do przelewów w Polsce [PLN]:

ALIOR BANK 08 2490 0005 0000 4000 9412 5884
Dorota Ziemba-Miłek, Warszawa SWIFT CODE: ALBPPLPW

inne formy płatności – kliknij tutaj

 

Po wpłynięciu odpowiedniej kwoty ( Zapłać tutaj) na jedno z naszych kont, przesyłka zostanie wysłana na adres podany w formularzu w ciągu 1 do 2 dni roboczych .