SAMO-Rozwój / Książka

„Jesteś Swoim Mistrzem!” 

Autor: Dorota Ziemba-Miłek   

Książka – kompendium metod samoleczenia i samorozwoju
Format A5    Stron 525

Rok wydania 2020 – wydanie II, poprawione     
Rok wydania I: 2017    ISBN: 978-83-8126-005-3

Cena 99zł

 

Książka zawiera opis technik zarówno z poziomu świadomego (budowania, interpretacji i czyszczenia podświadomości za pomocą drzewa Bio-psycho-genealogicznego, wyznaczania i interpretacji okresu Planu/Celu itp.), jak i instrukcje do pracy w stanach transowych (z wizualizacją, medytacjami, autohipnozą, uzdrawiającymi wibracjami itp.). Zawiera również opis metody Higieny Emocjonalnej(czyszczenia energii niekorzystnych emocji). Prezentuje zasady tworzenia w naszej podświadomości niekorzystnych przekonań i programów oraz ukazuje sposoby ich transformacji.

Pokazuje jak stosować opisane metody do uzdrawiania samego siebie, swoich bliskich (w tym dzieci) oraz przy pracy z klientami jako uzupełnienie pracy terapeutycznej.

 
Niektóre tytuły rozdziałów zamieszczonych w książce:
Zrozumienie procesu przemian, Emocje, Przekonania i programy, Scenariusze zachowań, Błędy troskliwych rodziców, Popularne programy, Programy – pułapki, Blokady, Przemoc, Sceptycyzm versus Uprzedzenia, Mechanizmy biologiczne, Metody transowe, Sny i ich interpretacja, Wróżby, proroctwa, Święte rośliny, Udokumentowane przypadki przeżyć na granicy śmierci, Channeling, Ludzie Indygo, Odczyt informacji z danych osobowych, Wibracje, Awangarda naukowa, Wszystko jest informacją, Ciekawe przykłady z mojej praktyki, Tabele zmian, Metody – same instrukcje itd..

Chcesz mieć tę książkę?     A może chcesz przesłać ją w prezencie?

ZAMAWIANIE :

1. Wypełnij dokładnie poniższy formularz i wyślij go (klikając w przycisk „Wyślij”)

2. Zapłać za książkę i transport.

Po wysłaniu formularza otrzymasz od „MIKO – ZAMÓWIENIA” mail potwierdzający złożenie zamówienia zawierający dane w prowadzone w formularzu. Jeśli w zamówieniu zauważysz jakiś błąd, niezwłocznie napisz sprostowanie wysyłając je w odpowiedzi mailem zwrotnym.

Brak otrzymania maila potwierdzającego oznacza, że zamówienie nie zostało złożone.

Po wpłynięciu odpowiedniej kwoty na jedno z naszych kont, przesyłka zostanie wysłana w ciągu 3 dni roboczych do odbiorcy i na adres podany w formularzu.

KROK 1 z 2   –    WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA

W momencie kiedy wypełnisz poprawnie formularz i klikniesz w przycisk „Wyślij” wysyłane są automatycznie 2 maile:
     – jeden do zamawiającego, potwierdzający złożenie zamówienia, 
     – drugi do nas informujący o nowym zamówieniu, zawierający wymagane dane oraz potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych w celu realizacji zamówienia. [Na wszelki wypadek warto sprawdzić czy potwierdzenie nie jest w spamie.]
Brak otrzymania w ciągu kilku minut maila potwierdzającego złożenie zamówienia oznacza, że zamówienie nie zostało złożone. 
W takim przypadku należy sprawdzić czy wszystkie wymagane pola zostały wypełnione, uzupełnić lub poprawić dane i powtórnie kliknąć w przycisk „Wyślij”.
 

KROK  2 z 2   –    PO WYSŁANIU FORMULARZA, ZAPŁAĆ ZA ZAMÓWIONE KSIĄŻKI I TRANSPORT

Wybierz walutę zapłaty – PLN lub GBP:

PLN  Płatności w złotówkach (PLN)  – lub innych walutach przeliczanych na PLN:

Przelew online w PLN:
wpisz odpowiednią kwotę za książkę/i i dostawę
 w „Opisie transakcji” podaj koniecznie IMIĘ i NAZWISKO, które jest wpisane w formularzu zamówienia  
                        
                Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.

lub wpłać bezpośrednio na konto:

ALIOR BANK 08 2490 0005 0000 4000 9412 5884
Dorota Ziemba-Miłek, Warszawa SWIFT CODE: ALBPPLPW ​

GBP   Płatności w funtach GBP – lub innych walutach przeliczanych na GBP:

Przelew online: użyj bramki PayPal poniżej

lub wpłać bezpośrednio na konto:

LLOYDS BANK 30-84-58 39259068 Dorota Ziemba-Milek
IBAN: GB63LOYD30845839259068 BIC (SWIFT code): LOYDGB21765

Przelew online w GBP:

możesz skorzystać z płatności bezpośredniej w systemie PayPal (w funtach GBP na konto w Wielkiej Brytanii)  opłacając książkę/książki i dostawę korzystając z listy  (dostawa 1 książki w Polsce 27GBP, w EU listem poleconym 30GBP/kurierem 42GBP,  do USA 53GBP) albo wpisz odpowiednią kwotę w polu „Other amount”.

Pay for your order putting the proper amount in „Other Amount” / Wpłać odpowiednią kwotę wpisując ją w pole "Other Amount"
Other Amount:
PayPal payments in GBP pounds to your UK account. Enter your e-mail address for PayPal payment / Płatności PayPal w funtach GBP na konto w Wielkiej Brytanii. Wpisz swój mail do płatności PayPal:

Możesz też kupić książkę przez Allegro: