„Jesteś Swoim Mistrzem!” Doroty Ziemby-Miłek INFORMACJE

„Jesteś Swoim Mistrzem!”  Wydanie II, poprawione

Autor: Dorota Ziemba-Miłek

Książka – kompendium wiedzy o metodach samouzdrawiania i samorozwoju

Format A5  Stron 525

Rok wydania: 2020

Rok wydania I :  2017

ISBN: 978-83-8126-005-3

Cena: 99zł

 

Książka „Jesteś Swoim Mistrzem!” Doroty Ziemby-Miłek jest przewodnikiem po obszernej wiedzy z zakresu nowatorskich, ale sprawdzonych w praktyce, metod, umożliwiających osiąganie szybkich rezultatów w poprawie zdrowia i jakości życia.

Zawiera opis podstaw działania, podaje szczegółowy instruktaż oraz tłumaczy kiedy i w jaki sposób warto stosować przedstawione techniki.

Autorka zachęca do samodzielnego oczyszczania niekorzystnych zapisów pozostających na co dzień poza naszą świadomością. Opisuje różnice między świadomością, a podświadomością i ukazuje, w jaki sposób możemy mieć na nie wpływ.

W trakcie lektury czytelnik otrzymuje wiele wskazówek jak samodzielnie transformować zarówno biologię naszego ciała, jak i psychikę.

To, czego doświadczasz jest rejestrowane przez Twoje zmysły i zanim wywoła konkretną reakcję jest „przepuszczane” przez zapisy w podświadomości i interpretowane w zależności od tego, co znajduje się w Twojej „bazie danych”. Te same okoliczności u jednych wywołają lęk, u drugich zachwyt, a u innych jeszcze wiele odmiennych reakcji.

Co wywołują u Ciebie? Przeczytaj i sprawdź!

W książce znajdziesz metody skutecznie usuwające zapisy w podświadomości, które są przyczyną niekorzystnych doświadczeń (chorób, niedomagań, silnych emocji i blokad). Stosując je możesz odmienić swoje życie, uzdrowić ciało, pozbyć się tego, co postrzegasz jako negatywne i przeszkadzające Ci w osiągnięciu sukcesu.

Autorka zaprasza do wyboru metody albo z tych przeznaczonych dla osób podchodzących do życia w sposób bardzo racjonalny, albo z takich, które będą odpowiadać tym, którzy postrzegają istnienie w sposób intuicyjny.

Nie narzuca trybu postępowania.

Zachęca do rozpoczęcia zmian w życiu poprzez wykorzystanie metod, które Cię przekonają i wzbudzą Twoje zaufanie.

„Jesteś Swoim Mistrzem!” otwiera drzwi do świata, w którym zaczynasz mieć realny wpływ na swoje doświadczenia. Jest przekrojem najnowszej wiedzy i codziennym przewodnikiem po metodach pracy ze świadomością i podświadomością w osiąganiu pozytywnej odmiany życia, własnego lub Twoich bliskich.

 

Chcesz mieć tę książkę? Możesz kupić ją bezpośrednio tutaj:

Zdjęcie pamiątkowe z Wieczoru Autorskiego w Londynie 8 września 2017