FORMULARZ i WPŁATA

ABY DOKONAĆ ZAKUPU:

1. Wypełnij formularz zamówienia i kliknij przycisk „WYŚLIJ”

2. Upewnij się, że  formularz został wysłany (na stronie wyświetli się zielone okno z potwierdzeniem wysyłki)

3. Na podany adres email otrzymasz potwierdzenie zamówienia. Jeżeli jej nie widzisz, sprawdź czy wiadomość nie wpadła do spamu.

4. Po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto, nadamy przesyłkę do 2 dni roboczych.

Można zamówić książkę zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA:

np. nazwa firmy, inne imie i nazwisko niz dane zamawiającego itp
W zależności od ilości sztuk koszt wysyłki może ulec zmianie.
* zgodnie z RODO – Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej "Ustawą"), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MIKO Rozwój - Warsztaty i Wykłady / MIKO Development - Workshops & Lectures, w celach realizacji związanych z prowadzoną działalnością w zakresie realizacji zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
* Polityka Prywatności znajduje sie na stronie: https://www.mikoterapie.pl/o-nas/polityka-prywatnosci Możesz też zapoznać sie z jej treścią klikając na link do Polityki Prywatności w bocznym menu.
Tu możesz wpisać dodatkowe informacje dotyczące przesyłki, specjalnego opakowania (istnieje możliwość opakowania książki na prezent), dołączenia kartki z życzeniami itp.
Możesz otrzymać fakturę za dokonany zakup w kwocie brutto (w GBP z podaniem wartości w PLN obliczonej według śreniego kursu z dnia zakupu NBP) wystawioną przez firmę MIKO – Therapies & Development. Nie jesteśmy płatnikami VAT.

Brak wyświetlenia zielonego okna z potwierdzeniem złożenia zamówienia oznacza, że zamówienie nie zostało złożone (sprawdź w formularzu, które dane należy uzupełnić).

Po wpłynięciu odpowiedniej kwoty ( Zapłać tutaj) na jedno z naszych kont, przesyłka zostanie wysłana na adres podany w formularzu w ciągu 1 do 2 dni roboczych .