Justyna 27/08/2012

 

 

…Długo zwlekałam by poddać się hipnozie, regresji i czekałam aż spotkam odpowiednią osobę, u której poddam się tym zjawiskom.
Spotkałam na swej drodze Dorotkę i od razu poczułam, że to jest odpowiednia osoba, której można zaufać i poddać się takiej sesji.
Sesja regresingowa u Doroty była fantastycznym przeżyciem. Dość głęboko weszłam w trans, ale cały czas byłam świadoma tego co się dzieje.

 
Podczas sesji dużo rzeczy się uwolniło jak i wiele rzeczy zrozumiałam,m.in. relacje w mojej rodzinie. Było to dla mnie dużym przeżyciem, pojawiły się łzy, emocje i dużo zrozumienia dla pewnych zachowań. Po sesji czułam się lekko i przyjemnie. Wyszłam z uśmiechem i pod ogromnym wrażeniem…ile rzeczy się pojawiło i uwolniło. Po sesji zmieniły się pewne schematy i wzorce zachowań, zmieniło się także zachowanie (na bardziej pozytywne) osób z mojego otoczenia. Podsumowując: ogromna wiedza, fachowość i uczciwość – to główne cechy Dorotki, która jest ciepłą i cudowna osoba, godna polecenia i zaufania! Chętnie wybiorę się na kolejne sesje. Naprawdę warto!
 
Justyna

27 sierpnia 2012

 

CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ OPINII?

Przejdź do POPRZEDNIEJ opinii                                        Przejdź do NASTĘPNEJ opinii