Janusz Marek 23/06/2014

Zbierałem się chwilę po tym głębokim prawie mistycznym spotkaniem ze swoimi konsekwencjami własnych wyborów , trafiłem wymęczony życiem, brakiem pracy perspektyw z piętrzącymi się raczej problemami bez szans i sposobu na ich rozwiązania. Do Doroty trafiłem już z mocnym postanowieniem że to moja ostatnia szansa przez litość niem wspomnę  specjalistów od odczyniania ,regresingów i innych „autorytetów” a raczej naciągaczy otoczonych aura nieomylności sprzedających swoje patenty na ” oświecenie” .Ujęła mnie pokora i spokój w relacjach podszyty głębokim przekonaniem że mogę pomóc.

I powiem tak nie miałem żadnej szansy ,żadnej z takim bagażem swoim i swojego rodu żadnych szans a raczej byłem na najlepszej drodze do szybkiego jeszcze większego upadku ,to faktycznie był ostatni dzwonek i ogromna praca mojego Wyższego Ja aby mnie tam wysłać ,dwa spotkania i cała terapia bardzo przemyślana .

ZMIANY ?? już wychodząc z pierwszego spotkania zaczęło się ale to było zaledwie preludium ,moje życie ruszyło z kopyta jak nomen omen koń wspaniały rumak dziki głodny biegania ,każdy dzień jak fantastyczna przygoda ,serce pracuje jak szalone a umysł mnie wspiera czegóż chcieć jeszcze ???

Dorota dziękuję !!!!

nie chcę być anonimowy ..Upoważniam Dorotę do przekazywania mojego kontaktu w celu osobistego świadczenia o skuteczności tej metody.

 

Pozdrawiam Was !!

Janusz Marek

23 czerwca 2014

 

CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ OPINII?

 Przejdź do POPRZEDNIEJ opinii                                           Przejdź do NASTĘPNEJ opinii

 

 
MIKO INFO DWA LOGO  z zieloną kreską PL