KUP książkę „Jesteś Swoim Mistrzem!”

„Jesteś Swoim Mistrzem!” 

Autor: Dorota Ziemba-Miłek   
Książka – poradnik do samodzielnej pracy. 
Format A5    Stron 530     Rok wydania: 2017    ISBN: 978-83-8126-005-3

Cena 99zł

Możesz zamówić książkę bezpośrednio z tej strony.

Książka zawiera opis technik zarówno z poziomu świadomego (budowania, interpretacji i czyszczenia podświadomości za pomocą drzewa Bio-psycho-genealogicznego, wyznaczania i interpretacji okresu Planu/Celu itp.), jak i instrukcje do pracy w stanach transowych (z wizualizacją, medytacjami, autohipnozą, uzdrawiającymi wibracjami itp.). Zawiera również opis metody Higieny Emocjonalnej(czyszczenia energii niekorzystnych emocji). Prezentuje zasady tworzenia w naszej podświadomości niekorzystnych przekonań i programów oraz ukazuje sposoby ich transformacji.

Pokazuje jak stosować opisane metody do uzdrawiania samego siebie, swoich bliskich (w tym dzieci) oraz przy pracy z klientami jako uzupełnienie pracy terapeutycznej.

Niektóre tytuły rozdziałów zamieszczonych w książce:
Zrozumienie procesu przemian, Emocje, Przekonania i programy, Scenariusze zachowań, Błędy troskliwych rodziców, Popularne programy, Programy – pułapki, Blokady, Przemoc, Sceptycyzm versus Uprzedzenia, Mechanizmy biologiczne, Metody transowe, Sny i ich interpretacja, Wróżby, proroctwa, Święte rośliny, Udokumentowane przypadki przeżyć na granicy śmierci, Channeling, Ludzie Indygo, Odczyt informacji z danych osobowych, Wibracje, Awangarda naukowa, Wszystko jest informacją, Ciekawe przykłady z mojej praktyki, Tabele zmian, Metody – same instrukcje itd..

Chcesz mieć tę książkę?     A może chcesz przesłać ją w prezencie?

ZAMÓWIENIE :

1. Wypełnij dokładnie poniższy formularz i wyślij go (klikając w przycisk „Wyślij”)

2. Zapłać za książkę i transport.

Po wysłaniu formularza otrzymasz od „MIKO – ZAMÓWIENIA” mail potwierdzający złożenie zamówienia zawierający dane w prowadzone w formularzu. Jeśli w zamówieniu zauważysz jakiś błąd, niezwłocznie napisz sprostowanie wysyłając je w odpowiedzi mailem zwrotnym.

Brak otrzymania maila potwierdzającego oznacza, że zamówienie nie zostało złożone.

Po wpłynięciu odpowiedniej kwoty na jedno z naszych kont, przesyłka zostanie wysłana w ciągu 3 dni roboczych do odbiorcy i na adres podany w formularzu.

KROK 1 z 2   –    WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA: 

np. nazwa firmy, inne imie i nazwisko niz dane zamawiającego itp
UWAGA - Przy przesyłkach do innych krajów niż Polska, w polu "Sposób dostawy" należy wybrać odpowiednią opcję!
Do zamawianej ilości książek należy dodać koszt wybranego transportu.
UWAGA! DO CENY KSIĄŻKI NALEŻY DODAĆ KOSZT TRANSPORTU. Koszt transportu większej ilości egzemplarzy zależy od ciężaru sumarycznego zamawianych książek i ustalany jest indywidualnie. W celu ustalenia szczegółów napisz info@mikorozwoj.eu
UWAGA: ** [Na terenie Polski od momentu nadania: list polecony: teoretycznie powinien dojść w 1-2dni / kurier: 1 dzień.]** Przy odbiorze osobistym istnieje możliwość płatności gotówką. Potwierdzanie odbioru w RUMII: mailem skrzypekadam@wp.pl lub telefonicznie 600 785 638 / Potwierdzanie odbioru w Warszawie mailem basia.chojecka@wp.pl lub telefonicznie 501.632.368 - - - W przypadku nie odebrania listu poleconego Poczta Polska pobiera od nadawcy opłate za zwrot w wysokości 11zł. W związku z tym przy zlecaniu powtórnego nadania listem poleconym priorytetowym należy doliczyć do opłaty za przesyłke 11zł (w sumie 22zł) - - - Koszt transportu większej ilości egzemplarzy zależy od ciężaru sumarycznego zamawianych książek i ustalany jest indywidualnie. W celu ustalenia szczegółów napisz info@mikorozwoj.eu
Tu możesz wpisać dodatkowe informacje dotyczące przesyłki, specjalnego opakowania (istnieje możliwość opakowania książki na prezent), dołączenia kartki z życzeniami itp.
Możesz otrzymać fakturę za dokonany zakup w kwocie brutto (w GBP z podaniem wartości w PLN obliczonej według śreniego kursu z dnia zakupu NBP) wystawioną przez firmę MIKO – Therapies & Development. Nie jesteśmy płatnikami VAT.
W momencie kiedy wypełnisz poprawnie formularz i klikniesz w przycisk „Wyślij” wysyłane są automatycznie 2 maile:
     – jeden do zamawiającego, potwierdzający złożenie zamówienia, 
     – drugi do nas informujący o nowym zamówieniu, zawierający wymagane dane oraz potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych w celu realizacji zamówienia. [Na wszelki wypadek warto sprawdzić czy potwierdzenie nie jest w spamie.]
Brak otrzymania w ciągu kilku minut maila potwierdzającego złożenie zamówienia oznacza, że zamówienie nie zostało złożone. 
W takim przypadku należy sprawdzić czy wszystkie wymagane pola zostały wypełnione, uzupełnić lub poprawić dane i powtórnie kliknąć w przycisk „Wyślij”.

KROK  2 z 2   –    PO WYSŁANIU FORMULARZA, ZAPŁAĆ ZA ZAMÓWIONE KSIĄŻKI I TRANSPORT

Wybierz walutę zapłaty – PLN lub GBP:

PLN  Płatności w złotówkach (PLN)  – lub innych walutach przeliczanych na PLN:

Przelew online w PLN:
wpisz odpowiednią kwotę za książkę/i i dostawę
 w „Opisie transakcji” podaj koniecznie IMIĘ i NAZWISKO, które jest wpisane w formularzu zamówienia  
                        
                Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.

lub wpłać bezpośrednio na konto:

ALIOR BANK 08 2490 0005 0000 4000 9412 5884
Dorota Ziemba-Miłek, Warszawa SWIFT CODE: ALBPPLPW ​

GBP   Płatności w funtach GBP – lub innych walutach przeliczanych na GBP:

Przelew online: użyj bramki PayPal poniżej

lub wpłać bezpośrednio na konto:

LLOYDS BANK 30-84-58 39259068 Dorota Ziemba-Milek
IBAN: GB63LOYD30845839259068 BIC (SWIFT code): LOYDGB21765

Przelew online w GBP:

możesz skorzystać z płatności bezpośredniej w systemie PayPal (w funtach GBP na konto w Wielkiej Brytanii)  opłacając książkę/książki i dostawę korzystając z listy  (dostawa 1 książki w Polsce 27GBP, w EU listem poleconym 30GBP/kurierem 42GBP,  do USA 53GBP) albo wpisz odpowiednią kwotę w polu „Other amount”.

Przy zamawianiu 1 egzemplarza, wybierz płatność z listy. Dla innych opcji, wpisz odpowiednią kwotę w pole „Other Amount”
Other Amount:
Płatności PayPal w funtach GBP na konto w Wielkiej Brytanii. Wpisz swój mail do płatności PayPal:

Możesz też kupić książkę przez Allegro:

ZNASZ KOGOŚ KTO MÓGŁBY SKORZYSTAĆ??    POINFORMUJ!!
OBIE STRONY BĘDĄ WDZIĘCZNE! 

Zdjęcie pamiątkowe z Wieczoru Autorskiego w Londynie 8 września 2017: